CB

O nas

Fundusz Zalążkowy KPT jest wspólnym przedsięwzięciem Krakowskiego Parku Technologicznego oraz SATUS Venture.

Inwestujemy środki finansowe w innowacyjne przedsięwzięcia na wczesnym etapie rozwoju, szczególnie interesujemy się projektami inżynierskimi i technologicznymi.

 
Nasze wsparcie to nie tylko kapitał. Rozumiejąc zróżnicowane potrzeby oraz wymogi, przed jakimi staje nowa, rozwijająca się firma, wspieramy ją również na poziomie merytorycznym, doradczym oraz biznesowym. Wszystko po to, aby powstający biznes rozwijał się zgodnie z optymalną strategią oraz naszymi wspólnie określonymi oczekiwaniami.
 
Fundusz Zalążkowy KPT ma w swoim portfelu ponad 20 firm, z których znaczna część pozyskała już kolejnych inwestorów - zarówno indywidualnych, jak i fundusze venture capital.
 
Działamy w ekosystemie łączącym pomysłodawców z inwestorami. Decydując się na współpracę z nami, możesz na co dzień korzystać ze wsparcia i doświadczeń grupy ponad 100 firm powiązanych z naszymi udziałowcami oraz z infrastruktury Małopolskiego Parku Technologii Informacyjnych.
 
Fundusz Zalążkowy KPT realizuje Projekt pn. "Inkubowanie nowych innowacyjnych spółek w Krakowskim Parku Technologicznym" w ramach POIG, lata 2007-2013, działanie 3.1 Inicjowanie działalności innowacyjnej
 
Zainteresowanych inwestorów zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
 

 

Zarząd Funduszu Zalążkowego KPT

Marcin Nalepa - prezes zarządu

Krzysztof Bełech - członek zarządu

Mateusz Cybula - członek zarządu