CB
21 10 2012

Spotkajmy się na TEDxKraków 2012

Już dzisiaj- 21 września - swoje 6 minut na scenie TEDxKraków 2012 będzie miał Michał Dusiński finalista TEDxKraków Award 2012 ze zwycięskim projektem "7 góra". Wtajemniczymy was również w naszą najnowszą inicjatywę - UPRISER. Macie pytania? Spotkajmy się na TEDxKraków 2012 - odpowiemy na wszystkie.

 

 

Jako współorganizator TEDxKraków Award 2012, pierwszego tego typu konkursu w Polsce mieliśmy wpływ na wybór najciekawszych projektów, a także dalszą współpracę z pomysłodawcami w trakcie trwających trzy dni warsztatów. Zwycięski projekt "7 góra", dostał nie tylko szansę na szersze zaprezentowanie się podczas konferencji TEDxKraków 2012, ale został również zaproszony do udziału w konkursie UPRISER - tłumaczy dr Joanna M. Wasiluk, członek UPRISER Committee oraz mentor TEDxKraków Award 2012.

Drzwi do UPRISER dopiero się otwierają. Szansę na udział w inicjatywie ma każdy dojrzały i rewolucyjny pomysł biznesowy z branży ICT. Od 10 września br. na stronie www.upriser.pl udostępniony został formularz, za pomocą którego można zgłaszać swoje projekty. Zachęcamy, aby oprócz formularza korzystać również z innych form przedstawienia pomysłu, jak filmik video czy prezentacja.

Każda osoba zainteresowana udziałem w UPRISER będzie mogła spotkać się z nami na TEDxKraków 2012. Przybliżymy uczestnikom naszą inicjatywę, ale powiemy też o ciężkiej pracy jaka czekać będzie zwycięzców. To doskonały sposób żeby dowiedzieć się więcej o nas, o tym jakich pomysłów szukamy oraz jak przygotować projekt przed zgłoszeniem ? mówi Marcin Bielówka, Prezes Zarządu Funduszu Zalążkowego KPT.

Więcej informacji o inicjatywie na: www.upriser.pl
Na wszelkie pytania odpowie nasz broker technologiczny:
dr Joanna M. Wasiluk
e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
t.: +48 (12) 387 81 60


Inicjatywa realizowana w ramach działań promujących projekt "Inkubowanie nowych innowacyjnych spółek w Krakowskim Parku Technologicznym" realizowany przez Fundusz Zalążkowy KPT ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

UPRISER to inicjatywa Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego wspomagająca pomysłodawców w przejściu z poziomu koncepcji/pomysłu na poziom realnego biznesu. Sama nazwa odwołuje się do trzech obszarów skojarzeń: "up" nawiązuje do działań związanych z rynkiem start-upowym, "riser" rozumiany jako ułatwienie wejścia na wyższy poziom, a także skojarzenie odwołujące się do idei "powstania" - buntowania się przeciw funkcjonowania w utartych stereotypach, czy inaczej budowania przyszłości na własnych zasadach.