CB
03 08 2012

TEDxKraków Award

Fundusz Zalążkowy KPT połączył siły z TEDx Kraków. Wspólnie organizują inicjatywę TEDxKraków Award, która ma na celu wyłonienie najciekawszych pomysłów nie tylko na innowacyjny biznes.. Na zgłoszenia przez tedxkrakow.com organizatorzy czekają do 17 sierpnia 2012 r.

 

Zwycięzców poznamy już 21 września.
 Idea konkursu jest bardzo prosta. Wystarczy nagrać 60 sekundowy film prezentujący pomysł i zgłosić go do organizatorów przez tedxkrakow.com. Ocenie zostaje poddany koncepcyjny potencjał i praktyczne możliwości jego wdrożenia. Twórcy 6 najciekawszych pomysłów zaproszeni zostaną na 3-dniowe warsztaty. Zajęcia będą dotyczyły m.in. strategii i dopracowania koncepcji, PR i marketingu oraz szeroko pojętej komunikacji. Najlepszy projekt wybrany przez jury trafi na główną scenę TEDxKraków. Zwycięzca, 21 września, będzie miał 6 minut na przekazanie swojego pomysłu zgromadzonej publiczności.
Organizatorzy poszukują nowych, ciekawych idei i inicjatyw, które mają szansę pozytywnie wpłynąć na rzeczywistość, zarówno tę lokalną, jak i globalną. Finalistów konkursu czekają warsztaty i spotkania z najwyższej klasy ekspertami, a zwycięzca wystąpi na scenie TEDxKraków już 21 września tego roku.