CB
08 03 2011

Fundusz Zalążkowy KPT podczas Dnia Rynków Alternatywnych 17 marca 2011, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

17 marca br. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się Dzień Rynków Alternatywnych, podczas którego specjalny panel nt. finansowania innowacyjnych przedsięwzięć organizuje Krakowski Park Technologiczny. Przedsięwzięcie skierowane jest zarówno do młodych przedsiębiorców, inwestorów, jak i studentów i pracowników krakowskich uczelni wyższych. Tematyka spotkania jest bardzo szeroka: od inwestowania w wino i surowce po możliwości pozyskania kapitału na innowacyjne pomysły technologiczne.

 

Kapitał na innowacyjne projekty
Jak zdobyć kapitał na rozwój nowego pomysłu w zakresie mediów, nowych technologii, telekomunikacji czy inżynierii? Jednym ze źródeł są Fundusze Zalążkowe. O tym jak przekonać inwestora do swojego pomysłu oraz jakie wymagania należy spełnić wyjaśni Marcin Bielówka Prezes Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego. O możliwościach współpracy z funduszem lub aniołem biznesu opowie Aneta Musiał, Menedżer Sieci Inwestorów Prywatnych STATUS. Przykładem sukcesu będzie firma Bloober Team, której prezes Piotr Babieno opowie jak udało się pozyskać finansowanie i jaki wpływ na rozwój firmy i jej przygotowanie do wejścia na giełdę miał inwestor. Dostęp do inwestorów jest w zasięgu każdego przedsiębiorcy. O efektywnej platformie współpracy między pomysłodawcami a inwestorami opowie Dariusz Bembenek z Sieci Inwestorów KPT, który podpowie jak można łatwo i szybko znaleźć inwestora.

Wino czy diamenty - w co inwestować?
Zaproszeni eksperci z funduszy inwestycyjnych i domów maklerskich przybliżą uczestnikom możliwości inwestycyjne, jakie niosą ze sobą szeroko pojęte rynki alternatywne. Czy warto inwestować w wino, czy lepszą formą pomnażania kapitału będą diamenty i złoto? Na to pytanie z pewnością udzielą odpowiedzi zaproszeni goście z Wine Advisors, Domu Maklerskiego BOŚ, czy Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Chcesz zainwestować swój kapitał czy szukasz inwestora do realizacji swojego przedsięwzięcia? Przyjdź na Dzień Rynków Alternatywnych. Czwartek, 17.03.2011 r. , Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie , Nowa Aula w pawilonie C. Wstęp wolny

Więcej informacji na uek.krakow.pl