CB
19 05 2015

Spotkaj się z nami podczas Speed Networkingu na Digital Dragons 2015

Digital Dragons 2015 to najważniejsze w Europie Środkowej i Wschodniej targi B2B branży gier komputerowych. 21 i 22 maja Krakowski Park Technologiczny zaprasza na Kazimierz do Starej Zajezdni oraz do Muzeum Inżynierii Miejskiej.


W obszarze VIP w drugim dniu konferencji (22 maja) obędzie się również VC Speed Networking, w którym weźmie udział Fundusz Zalążkowy Krakowskiego Parku Technologicznego.


- Inwestujemy w innowacyjne przedsięwzięcia na wczesnym etapie rozwoju - mówi Marcin Bielówka, prezes Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego. - Choć w naszej strategii nie mieszczą się bezpośrednio inwestycje w powstawanie gier, to takie wydarzenie jak Digital Dragons, które gromadzi ludzi pełnych wizji i dobrych pomysłów, jest niezwykłą szansą na znalezienie bardzo dobrych projektów rozwijających technologie czy narzędzia dla branży gier lub też z tej branży się wywodzących, a możliwych do szerszego zastosowania.


Speed Networking, czyli bardzo szybkie spotkanie biznesowe, będzie polegał na serii krótkich rozmów firm z sektora gier i technologicznych start-upów z potencjalnymi inwestorami. Przedsiębiorcy zajmą miejsca przy stołach, a inwestorzy zainteresowani współpracą będą mogli do nich dołączyć. Umożliwi to uczestnikom nawiązanie nowych kontaktów podczas trwających ok. 2-3 min indywidualnych rozmów, podczas których przedstawiciele firm będą mieli okazję zaprezentować swoją działalność i projekty. Po upływie wyznaczonego czasu partnerzy zmieniają się, a przedsiębiorca przystępuje do przedstawienia projektów kolejnym inwestorom.


Uczestniczyć w VC Speed Networkingu będą nie tylko fundusze zalążkowe, inwestujące w nowe przedsięwzięcia, ale także inwestorzy private equity oraz venture capital zainteresowani inwestowaniem w firmy o już ustalonej pozycji na rynku. Link do rejestracji na to spotkanie tutaj.